MÖBLER / Soffor / Kanapé 7405287
nr 740 5287
Kanapé
1800-tal
Kondition: slitage/fläckig
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 februari 2012
kl 19:53:45
350 kr
600 kr
450 kr
550 kr
1.000 kr
700 kr
6
800 kr
6
900 kr
7